Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Günümüz kullanıcıların %60 ‘ı internete mobil cihazlardan erişim sağlıyor. Sizin de artık web sitenizi mobil uyumlu (responsive) hale getirme zamanınız geldi. Her türlü cihaza göre boyutlanabilir mobil uyumlu web siteniz ile kullanıcı etkileşiminizi artırın.

mobil uyumlu web tasarım
HTML5 semantik web tasarım

Semantik Kodlanmış Web Tasarım

Arama motorları sitenizin yapısını ve içeriklerini rahat bir şekilde anlamak ister. Güncel bir teknoloji olan HTML5 ile gelen semantik kodlama size bu fırsatı sunar. Daha rahat anlaşılan kodlar ile daha iyi sonuçlar elde edin, SEO alt yapısı güçlü web tasarım sahibi olun.

Hızlı ve En İyi Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı deneyimini arttırmanın ve arama motorları tarafından sevilen bir site olmanın en etkili yollarından birisi, hızlı yüklenen web sayfalarıdır. Ziyaretçilerinize üst düzey deneyim yaşatma ve hizmetlerinizi ön plana çıkartmak için bizimle iletişime geçin.

Kullanıyıca özel web tasarım (Blog, Haber sitesi vb.) hizmetlerimizde hızlandırılmış mobil sayfa yani AMP hizmetimiz ve desteğimiz bulunmaktadır.

Hızlı ve En İyi Kullanıcı Deneyimi

Profesyonel Web Tasarımına mı Sahip Olmak İstiyorsunuz ?

İnternet teknolojilerinin geliştiği günümüzde, hemen hemen her firma ve kurum, ürünlerini, hizmetlerini ve markasını web sitelerine taşımaktadır. Böylece oluşturulan web siteleri üzerinden kendini en iyi şekilde tanıtmak ve rakiplerinin üstüne geçmek, hepsinin temel gayeleri arasındadır. Bu anlamda web tasarım, gerek kurumların, gerekse bireylerin sitelerinde kendilerini en iyi şekilde temsil etmelerini sağlar.

Ancak kötü bir web tasarım yapılırsa, sitenize gelen trafik miktarı düşecek yada sıralamaya giremeyecektir. Bu nedenle ilk olarak, sizi ve hizmetlerinizi en iyi şekilde anlayacak ve doğru bir planlama ile hizmet verebilecek bir web tasarım ve SEO firması ile çalışmalısınız.

Sizlere profesyonel anlamda web tasarım hizmetleri sunan firmamız, kullanıcılara hitap eden bir siteye sahip olmanızı sağlamaktadır. Aynı zamanda SEO, UX ve UI uyumlu semantik kodlanmış, responsive bir web sitesi ile sıralamanızı yükseltirken, kullanıcı memnuniyeti oluşturmanızda yardımcı olmaktadır.

Kişisel sitelerin ve kurumsal firmaların kendilerini internette en iyi şekilde tanıtması, web siteleri üzerinden belirlenmektedir. Hatalı ve yanlış yapılan bir web tasarım, kullanıcıların gözünde negatif sonuç doğuracağı gibi trafiğinizi gözle görülür ölçüde azaltacaktır. Eğer satış yaparak para kazanıyorsanız, bu aynı zamanda maddi kayıplara da yol açacaktır.

Bu nedenle kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü (UX/UI) göz önünde bulundurularak hızlı ve semantik bir web tasarım ile mükemmel SEO altyapısına sahip web tasarım sahibi olabilirsiniz.

Web tasarım yaptırırken, güncel gelişmeleri takip eden bir firma ile çalışmalısınız. Zira her yıl tercih edilen tasarımsal öğeler farklılık gösterir. Örneğin geçmiş dönemlerde yazılar ve butonlar daha küçük tercih edilirken; günümüzde büyük yapılmaktadır. Benzer şekilde yeni siteler incelendiğinde, daha çok ortalanmış ve geniş modellerin seçildiği görülür.

Ancak farklı sektörlerde yapılan tasarımlar, büyük oranda farklılık gösterir. Bu durum renklerden, buton tasarımlarına kadar geçerlidir. Dolayısıyla çalışmaya başlamadan önce planlama yapılarak, size ve sektörünüze uygun tasarımlar belirlenmelidir.

Diğer bir konuysa web sitesinin kodları, etiketleri ve anahtar kelimelerdir. Eğer sitenin kodları yanlış yazılmışsa ya da gereksiz kod satırları varsa, bu sitenin yavaş açılmasına neden olacaktır. Hatalı kullanılan etiketler ve anahtar kelimeler de sitenizin yükselmesine zarar vermektedir.

Her ne kadar bilgisayarlar günümüzde en önemli yeri kaplasa da, bu insanların her zaman söz konusu cihazların başında oldukları anlamına gelmez. Bu nedenle pek çok web sitesi, mobil tasarımlara sahiptir.

Mobil tasarım oluşturulmasa dahi bir kullanıcı telefonla sizi ziyaret ettiğinde, farklı bir görünümle karşılaşır. Ancak bir tasarım oluşturulmadığı için karmaşık ve düzensiz bir yapı söz konusudur. Bu da ziyaretçilerinizi kaybetmenize neden olur.

Web tasarım hususuna dahil olan bir diğer konu da SEO optimizasyonudur. Eğer sitenizin üst sıralarda görünmesini istiyorsanız, Siteniz doğru SEO strateji ile kodlanmalı ve yapılandırılmalıdır.

SEO kapsamında kodlama yapılırken site planı iyi çıkartılmalı ve semantik kodlama ile SEO yapısını güçlendirilecek şekilde kodlanmalıdır ve başlık dağılımları buna göre yapılmalıdır.

SEO hizmetleri kapsamında metinler, görseller, sitenin genel tasarımı gibi konular ele alınır. Son web tasarım trendleri de göz önünde bulundurularak hem kullanıcıların zevklerine hitap edecek, Google botları ve diğer arama motorları tarafından daha kolay tespit edilmenizi sağlayacak bir site oluşturulur.

Web tasarımda kullanıcı deneyimi UX ve UI ile sağlanır. UI tasarım estetik konulara önem vermekte olup, hedef olarak kullanıcıların sitede en uzun zamanı geçirmesini sağlar. Burada kullanıcıları yormayacak ve aradıklarını daha kolay bulunur hale getirecek bir yapı inşa edilir.

UX tasarım ise web sitenizin tüm düzenlemelerini ele alan, genel bir terimdir. Metin içeriklerinin düzenlenmesinden anahtar kelimelere, logonuzdan butonların boyut ve şekline kadar her konuyu içine alır.

Web sitenizden en iyi sonucu almak istiyorsanız, UI ve UX tasarım üzerine önem gösterilmesi gerekir. Bu tasarımlarda önemli olan, ziyaretçilerinizin ne istediğini doğru tespit etmektir. Bir web tasarımda kullanıcı deneyimi ne kadar yüksek olursa SEO (arama motoru optimizasyonu) başarı oranı o kadar artar.

Profesyonel web tasarım üzerine güncel yazılım teknolojilerinden yararlanır. SEO kurallarına uygun ve semantik yapıda düzenlediğimiz sitelerle, sıralamanızı kısa sürede yükseltmeyi ve performans garantisini hedefliyoruz.

Kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla UX ve IX tasarım yöntemleri kullanılmakta olup, aynı zamanda mobil kullanıcılar için uygun tasarımlar da gerçekleştirmekteyiz.

Bizi tercih ederek sitenizi ve markanızı en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Bırakın güncel gelişmeleri sizler için takip edelim ve anında sitenize uygulayalım.

WhatsApp'tan Mesaj Gönderin