Performans Garantili SEO Hizmeti

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetleri

Google, Yandex vb. arama motorları web sitelerini belli kriterler doğrultusunda değerlendirir ve sıralar. Sayfanın açılış hızı, semantik ve hatasız kodlama, kullanıcı etkileşimi, doğru yapılandırılmış başlıklar, özgün makaleler, faydalı ve zararlı geri bildirimler (Backlink) vb. bir çok etken web sitenizin arama motoru sonuçlarındaki sıralamasına etkendir.

Web sitenizi iç ve dış SEO çalışması olarak kapsamlı şekilde ele alıyor, hedef anahtar kelimelerde yükseliş ve aranma hacmi konusunda performans garantisi veriyoruz.

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) Hizmetleri
Hedef Kitlenize Doğru Yolculuk

Hedef Kitlenize Doğru Yolculuk

SEO hizmeti zaman ve emek isteyen bir iştir. Doğru uygulanmış SEO çalışması kalıcı sonuçlar verir ve sizi hedef kitlenizle buluşturur. Spam ve faydası olmayan backlink ile yapılan her SEO çalışması kısa süreli başarıya ulaştırsada uzun vade de hem markanıza hem de web sitenize arama motorları gözünde zararlar verecektir. Profesyonel SEO çalışması öncelikle web sitenizin içinde başlar.

Kapsamlı SEO hizmetimiz ile her zaman hedef kitlenizin gözü önünde bulunun..

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Profesyonel SEO danışmanlığı hizmetimiz ile web sitenizi tüm detayları ile beraber inceleyelim ve tarafınıza sunalım.

Sitenizi SEO uzmanı kadromuz ile ele alıyoruz. Kullanıcı deneyimi, kodlaması, açılış hızı, başlık ve makaleleriniz başta olmak üzere, zararlı backlink profiline kadar tüm detaylarını analiz ediyor ve tarafınıza sunum yapıyoruz.

Profesyonel SEO Danışmanlığı

Yükseliş ve Performans Garantili SEO

Rekabet, günümüzde her alanda olduğu gibi internet üzerinde de oldukça aktif bir şekilde devam etmektedir. Pek çok internet kullanıcısı, ihtiyacı olan bir hizmeti ya da bilgiyi bulmak için, çoğu zaman site adına bakmaksızın; arama sonuçlarında karşısına ilk gelen sonuçtan incelemeye başlar. Bu sebeple sektörü ne olursa olsun, her site ön sıralarda yer almayı amaçlar.

Tam olarak bu noktada devreye giren SEO, İngilizce “Search Engine Optimization” kelimelerinin baş harflerinden meydana gelmektedir. Türkçe olarak "Arama Motoru Optimizasyonu" şeklinde çevrilen SEO çalışmaları, sitelerin arama motoru sonuçlarında daha üst seviyelerde görünmesini sağlar.

Markanızı ve firmanızı ön plana çıkarmak için kurumsal SEO firması olarak size ileri seviye SEO hizmeti sunmaktayız. Hedefimiz sitenizden aldığınız performansı en üstte çikartmaktır. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Profesyonel SEO hizmeti kapsamında müşterilerimize neler yapıyoruz;

 • Marka değerinin belirlenmesi
 • Sitenin güncel konum ve teknik analizi
 • Rakip analizi
 • Yeni anahtar kelime tespiti
 • Kullanıcı deneyimi ölçümleme ve kullanıcı arayüz optimizasyonu
 • Semantik temiz bir kod yapısı ve site hızı
 • Site içi görsel optimizasyon
 • Başlık ve metin analizi ve optimizasyonu
 • Site içi iç link hiyerarşisi
 • Yapısal veri işaretleyicisi entegrasyonu
 • Önbellek ve sıkıştırma politikalarının kullanımı
 • Backlink analizi ve zararlı backlink temizleme
 • Site için etkileşim sağlayacak sitelerden backlink çalışması

Google, arama sonuçlarını botlardan elde ettiği sonuçlara göre listeler ve botlar da bir takım kriterlere göre çalışır. Sağladığımız SEO hizmeti, sitenizi bu kriterlere göre incelenmesine olanak tanımaktadır.

Tüm incelemeler bitirildikten sonra gerekli çalışmalar başlatılarak, yukarıda saydığımız tüm maddeler teker teker uygulanmaktadır. Uygun anahtar kelimelerin de kullanıldığı SEO çalışmalarımız içerisinde hem kullanıcıların en çok araştırdığı kelimeler; hem de sizin talep ettiğiniz anahtarlar bulunmaktadır.

Size sitenizin arama motorlarında yükseleceği ve sitenizin trafiğinizin artacağı yönünde performans garantisi veriyoruz.

SEO danışmanlık hizmeti, oldukça detaylı bir husustur. Burada en çok yapılan hata, sitenin mevcut konumunun incelenmeden çalışmaya girilmesidir.

Bu durum, sitenin hangi maddelerde eksik ya da yetersiz olduğunu anlamaya engel olur. Böylece esas konular kaçırılırsa, yapılan çalışmalardan da yeterli verim elde edilemez. Bu nedenle, gerekli SEO çalışmaları öncesinde sitenizi, sektörünü ve internet sayfanızın, arama motoru kriterlerine uygunluğu analiz edilmelidir.

Pratik bir kullanıma sahip olmayan bir site, kullanıcıların aradıklarını daha zor bulmalarına neden olur. Eğer onları sitede uzun süre tutmak amacıyla karmaşık tasarımların işe yarayacağını düşünüyorsanız, bu yalnızca hemen çıkmalarına neden olur. Ayrıca Google botları da URL yapılarını tarayarak, uygunluğunu inceler.

profesyonel SEO firması olarak yaptığımız çalışmalarla doğru yönlendirmeler ve daha çekici tasarımlar oluşturularak, doğrudan kullanıcıya hitap edilmektedir. URL yapınızda da düzeltmeler yapılarak daha kısa ve Google kriterlerine uygun yapı meydana getirilir.

Her ne kadar siteniz kaliteli içeriklere ve görsellere sahip olsa da, eğer yavaş açılıyorsa tüm emekleriniz de boşa çıkar. Zira kullanıcılar, bir siteye tıkladığında, anında açılmasını ister. Eğer çabuk açılmıyor ve yavaş doluyorsa, çoğu kez işlem yapmadan geri döner.

Bu nedenle firmamız kapsamında sitenizin kodları profesyonel anlamda ele alınarak, daha hızlı yüklenmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Böylece ziyaretçi sayınız da gözle görülür bir artış gösterir.

Eğer sitenizin daha üst sıralarda bulunmasını istiyorsanız, öncelikle kullandığınız metinlerin ve görsellerin akıcılığına dikkat etmeniz gerekir. Bu, SEO hizmetleri içerisinde en önemli hususlar arasındadır.

Çoğu kullanıcı, paylaştığınız bir yazıyı okurken hata olmamasına, imla kurallarına ve genel itibariyle dilin nasıl kullanıldığına dikkat eder. Akıcı bir metin, kullanıcılarda bir memnuniyet oluşturacağı için site içerisindeki trafiği arttıracaktır. Seçtiğiniz görseller de hem konuyla ilgili, hem de yüksek çözünürlükte kaliteye sahip olmalıdır.

Firmamız görsel ve metin içerik optimizasyonu üzerinde öncelikle metinleri ele alır. Hepsi baştan sona okunarak, tüm hatalar düzeltilerek, düzgün bir yapı kurulur. Ardından da görselleriniz ele alınarak, gerekli düzenlemeler yapılır. Anahtar kelime kullanımı da metin içerik optimizasyonuna girer. Seçilen kelimeler hem sizin arzu ettikleriniz, hem de Google’da bununla ve sizin sektörünüzle ilgilidir.

Teknolojik araçlarla kullanıcıların en çok araştırdığı konular tespit edildikten sonra, bunların uygun şekilde metinde kullanılması gerekir. Google oldukça gelişmiş bir yapıya sahip olduğu için, eş anlamlı kullandığınız kelimeleri de tespit edebilir. Bu nedenle SEO çalışmalarında anahtar kelimeler doğru kullanılmalı, anlamsız cümleler meydana getirilmemelidir.

Kurumumuz tüm bu hususlara dikkat ederek yaptığı anahtar kelime çalışmalarının sonucunda, botların yaptığı taramada sitenizin kalite puanını yükseltmesini sağlar. Böylece otomatik olarak siteniz de görüntülemede üst sıralara çıkmaktadır.

SEO çalışmaları kapsamında etiketler, doğrudan Google botlara sinyal göndererek, sitenizin daha iyi indekslenmesini ve listelenmesini sağlar. Ancak kullanılan etiketler, siteyle ve hizmetlerinizle doğru orantılı olmalıdır. Şayet yanlış etiket kullanılmışsa, bu size yardım sağlamaz.

Mevcut etiketlerinizi inceleyerek uygunluğunu tespit ediyor ve gerekli düzenlemeleri yapıyoruz.

WhatsApp'tan Mesaj Gönderin